Lago di Garda

Lago di Garda je největším jezerem v celé Itálii a ve světě outdoorových nadšenců všeho druhu je skutečným pojmem, kde si na své přijde opravdu každý. Garda nabízí úžasné vyžití pro turistiku, cyklistiku, veškeré vodní sporty a v neposlední řadě pro všechny lezecké disciplíny a odvětví. Jižní stranu tohoto obra obklopují zábavní parky a je t takový obrovský disney land. Na severní straně je naopak místo pro sportovce minimálně z celé Evropy a samozřejmě také pro nás. Pro mě osobně je severní část Gardy srdeční záležitostí kam se vždycky rád vracím a to místo mě stále nepřestává překvapovat. Rozhodně se máte na co těšit!

CheGuevara1

Vydejte se s námi do tohoto horolezeckého a outdoorového ráje a zažijte něco na co budete ještě dlouho vzpomínat. Připravili jsme pro Vás nabitý program, který si, jak věříme naplno užijete. Ubytovaní budeme v kempu  na okraji úchvatného horolezeckého městečka Arco. Vyzkoušíte si lezení po zajištěných cestách, stanete se na chvíli i skutečnými horolezci a nahlédnete tak do vzrušujícího světa těchto pro mnoho lidí šílenců a pro nás rodiny. To vše pod vedením zkušeného horského průvodce a horolezeckého instruktora.

CheGuevara2

Program:

Den 1.: Odjezd z České republiky v ranních hodinách, přejezd do horolezeckého městečka Arco a ubytování se v kempu.

Den 2.: Začneme pěkně zvolna a na rozlezení si dáme dvě kratší ferraty v blízkém okolí jezera Lago di Garda. Pro zájemce bude možnost navštívit horský hrad Castelo di Arco nebo si udělat příjemnou procházku městečkem Arco, které je doslova horolezeckým a outdoorovým rájem.

Den 3.: Přesuneme se asi o 15 km severněji a vydáme se na celodenní tůru. Čeká nás 1200 metrů vysoká ferrata Che Guevara. Co se obtížnosti týče tahle ferrata není technicky až tak moc náročná, je to C-čko, nicméně je dlouhá a to klade určité nároky na fyzickou zdatnost. Ale abych vás trošku uklidnil, každý průměrně zdatný jedinec na ni má.

Den 4.: Čeká nás úžasný zážitek v jednom z kaňonů nedaleko Lago di Garda. Vydáme se s českou kaňonářskou průvodkyní žijící přímo v Arcu na kaňoning a už teď vám můžu slíbit, že v lepším aquaparku jste v životě nebyli. Rozhodně to stojí za to!

Den 5.: Opět se přesuneme kousek severně nad Gardu a čeká na nás nejtěžší ferrata celé akce Rino Pisetta. Rozhodně nebudete litovat, že jste do toho šli.

Den 6.: Dnes si užijeme nádhernou ferratu v kaňonu Rio Sallagoni. Tahle ferrata nás zavede ze slunné Gardy do úplně jiného světa jako z Jurského parku. Zbytek dne věnujeme návtěvě městečka Riva del Garda, koupání a romantickému večeru na pláži.

Den 7.: Ráno odjezd z Itálie zpět do České republiky. Předpokládaný příjezd do Prahy kolem 19 hodiny.

Cena: 6000,- Kč

Cena zahrnuje:
Přípravu akce a kvalifikovaného a zkušeného horského průvodce a lezeckého instruktora
Zapůjčení kompletního vybavení pro zajištěné cesty a i vybavení pro lezení
Seznámení se s materiálem a zaškolení správného a bezpečného způsobu jeho použití
60% ceny Kaňoningu + vybavení do kaňonu (45,- €)
Fotky z akce a fajn zážitky

Cena nezahrnuje:
Doplatek 30,- € na Kaňoning
Dopravu na místo – Doprava je buďto vlastní a sejdeme se na místě nebo je možnost jet společně s námi za příspěvek 1000,- Kč na naftu, Rakouskou dálniční známku a dálniční poplatky po Itálii
Ubytování v kempu – Od 25,- € / noc dle typu ubytování.
Stravu – Každý si řeší sám

Kdy?

28. 8. – 3. 9. 2017

V případě, že Vám termín nevyhovuje a jste skupinka minimálně čtyř osob je možnost domluvit se na individuálním termínu a celou akci přizpůsobit Vašim možnostem

Kapacita akce je maximálně 10 osob

Vyhrazujeme si právo na změnu uvedených ferrat. Ferraty, které polezeme budou přizpůsobeny aktuální skupince v první řadě dle výkonnosti. Dále je možné přesný program upravit na základě požadavku konkrétních hostů.

Možnost přihlášení online se připravuje, prozatím se můžete přihlásit e-mailem volnou formou na info@exitone.cz a my Vás budeme kontaktovat s podrobnostmi.
CheGuevara3
CheGuevara4